LEGIO XII RAPAX

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Do ut des

Legio XXI Rapax – це реалізація нашого захоплення римською армією, а також чудова гра. Однак ми також прагнемо ділитися з іншими своїми знаннями і досвідом, отриманим з участі у багатьох важливих античних заходах в Європі (напр., у Римі, Неймегені, Ксантені, Калькрізе, Ранквайлі, Вельцеке, Кобленці чи Новій Слупії), лекціях "живої історії" у школах і лекціях в університетах, здійснених разом з музеями проектах, зйомках фільмів, реклам і відеокліпів, фотосесіях чи видавничих проектах (див. Галерея)

Ми можемо взяти участь в організації чи порадити у організації історичних заходів, служити консультантами щодо історичної достовірності.

  • Організаторам історичних заходів ми пропонуємо показати життя у римському таборі, презентації спорядження легіонерів, їх дисципліни і тактики бою, битви з іншими групами легіонерів або варварів, торгівлі рабами, римських релігійних обрядів, гладіаторських боїв тощо. У деяких сценках глядачі можуть взяти участь і отримати незабутні враження.
  • Ми співпрацюємо з іншими групами реконструкції, навчальними закладами, музеями та ЗМІ, пропонуючи освітні програми для глядачів будь-якого віку.
  • Ми реалізуємо проекти з галузі експериментальної археології, напр. кількаденні марші через ліси, зимові табори і інші походи, у яких ми пропонуємо взяти участь сміливцям.
  • Беремо участь у фільмових, фотографічних, театральних, видавничих заходах. У нас є досвід у рекламних акціях і заходах з тім-білдінгу.
  • Ми даємо у прокат історично достовірне озброєння римських легіонерів, одяг римських громадян та ін.

Ми відкриті на будь-які виклики, пропозиції і задуми. Запрошуємо до співпраці!